Ośrodek wczasowy „Związkowiec”

Ośrodek Wczasowy „Związkowiec” znajduje się na skraju lasu w odległości 500 metrów od plaży. Ośrodek posiada do dyspozycji turystów domki campingowe 4-osobowe z łazienką i natryskami oraz TV. W każdym domku znajduje się sprzęt do plażowania. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się ogrodzony i oświetlony parking samochodowy. Posiadamy również boisko do gry w piłkę nożną, siatkową oraz kort tenisowy. W świetlicy jest stół do ping-ponga. Na terenie ośrodka jest możliwość organizowania ognisk i grillowania. Dzieci mają możliwość korzystania z placu zabaw. Na terenie ośrodka do dyspozycji wczasowiczów rowery górskie. Na terenie ośrodka udostepniony jest bezprzewodowy internet WIFI.

Szeroka piaszczysta plaża, korzystny mikroklimat sprawiły, że miejscowość ta jest znanym ośrodkiem wypoczynkowym. Przez Rowy rowadzą znakomite szlaki turystyczne.

Rowy to miejscowość letniskowa stanowiąca rozległy ośrodek turystyczny z rozwiniętą bazą noclegową.  Osada położona jest na Pobrzeżu Słowińskim w gminie Ustka, w odległości ok. 28 km na północny wschód od Słupska, na lewym brzegu rzeki Łupawy. Miejscowość leży na skraju Słowińskiego Parku Narodowego, uznanego przez UNESCO „Światowym Rezerwatem Biosfery”. Rowy to stara miejscowość kaszubska. Pierwsze wzmianki o niej pochodzą z 1282 roku. Na uwagę zasługuje kościół w stylu neoromańskim, zbudowany z głazów i kamieni polodowcowych w 1849 roku oraz stare domy szachulcowe kryte strzechą z 1860 roku.